SİTWİN NEDİR?

Merhaba, öncelikle yazıyı okumadan şunu bilmenizi istiyoruz ki, SİTWİN'in kurucusu liderimiz sayın Sinan ÇAKIR beyefendinin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ÇAKIROĞLU e-TİCARET Reklamcılık Danışmanlık Mağazacılık Turizm LTD. ŞTİ ’ nin bir çözüm ortağı sitesidir.

Daha önce şahıs şirketi olup ancak çözüm ortaklarımızın yoğun istekleri üzerine ve her geçen gün hızlı bir şekilde büyümemizden dolayı bir tüzel kişiliğin himayesinde, kurumsal bir yapıyla kaldığımız yerden daha aktif ve güvenilir bir şekilde devam etmeye karar verdik. Şirketimiz online reklamcılık hizmeti yapmaktadır. En az 100 tl güvence bedeli ile şirkete çözüm ortağı olup verilen uygulama indirme görevleri, tıklama vb görevlerle kazanç elde edebilirsiniz.

Şirketimiz firmalardan reklamlar alarak ve kendi projelerini hayata geçirerek kazanç elde etmektedir. Nasıl reklam diye sorarsanız mesela facebook ,instagram, youtube , twıtter vb. firmalar şirketlerin ürün reklamını alarak sitelerinde bu ürünü göstererek satışını sağlarlar. Bizim şirketimiz ise şirketlerin doğrudan sitesinin reklamını alırlar. mesela bir tekstil firması düşünün yeni açılmış bununla birlikte bir site açıyorlar bu sitenin tekstil adında üst seviyeye gelmesini istiyorlar. İşte google, yandex vb platformlar da üst seviyelerde çıkmasını sağlayan bizim reklam şirketimizin yan kuruluşu olan sitwin, tekstil firmasının sitesine günlük tekil ziyaretçiler göndererek siteye trafik sağlıyor. Bu trafiği sağladığı için tekstil firmasının sitesi tekstil adında üst sıralara geliyor. Tekstil fırması bu durumda bizim şirketimize ödeme yapıyor. Bu tekil ziyaretçiler karşılığında, sitesine ne kadar trafik sağlamak isterse ona göre ücret alıyoruz. Mesela reklamını yaptırmak isteyen firma 1.000 kişi veya 10.000.000 kişinin sitesine giriş yapmasını istiyorsa günlük haftalık ona göre ücret alır şirketimiz. Sitwin reklamlardan bu şekilde gelir elde etmiş oluyor. Şirketimiz siz kıymetli çözüm ortaklarımıza, reklamını yapmamız için anlaştığımız firmaların internet sitelerinin linklerini veya kendi projelerimiz olan sitelerin uygulama indirmelerini sizlere görev olarak tanımlar. Söz konusu olan herhangi bir sitenin mobil uygulamasını indirip veya o siteye tıklama yaparak sitenin içinde verilen süre kadar kalma görevini tamamlarsa çözüm ortağımız o siteyi ön sıralara veya sektörel bazda lider olmasını sağlıyor.

Kısacası iş ortaklığı ağımız siz değerli çözüm ortaklarımızı bekliyor.

Bugün biraz düşünün 100,00 tl'yi gereksiz harcadığınız olmadı mı?

Varsayalım 100,00 tl'nizi kaybettiğiniz olmadı mı?

Lakin sitwin'de , güvence bedelinizi bir iş yapmak için yatırdığınızdan dolayı.Ziyan olan bir para da yok olmuş oluyor.

Artık kolay görevler yaparak kazanmak var. Görevleri eksiksiz yaparsanız 100.000,00 tl gibi bir kazanç elde etmeniz imkansız değildir. Verilen görevleri hakkıyla yapın kazancınızı alın.

Uygulama indirme, tıklama, takipçi ve gerekli görevleri çözüm ortağımız olarak yaparak kazanç sağlayın.

Hayatta para kazanmanın tek yolu cesaretli olmaktır.

Dünyanın en zengin en gözde iş adamları genel de cesaretleriyle ve dik duruşlarıyla ön plana çıkmışlardır.

Sizler de bu cesaretli insanlardan olmak istemez misiniz?

Cesaretinizi toplayın ve çözüm ortağımız olmak için zaman kaybetmeyin.

Sitwin'de kesinlikle sanal üretim vardır. Çözüm ortağı olun ve görevleri yerine getirerek kazanmaya başlayın.

Kazancınız bol olsun, sitwin sizlerin aile fertlerinden biri olsun.

Sitwin ile kazanmaya hazır mısınız? Sitwin'de iki çeşit kazanç vardır. İkisi de birbirinden bağımsızdır.

Sitwin Nedir?

Dünyada eşi benzeri olmayn bir sektöre öncülük eden lider bir kuruluştur. Sanal bir ortamda real bir üretimi yapmayı başarmıştır.

DEVAMINI OKU

Nasıl Kazanırım?

Dünyada eşi benzeri olmayn bir sektöre öncülük eden lider bir kuruluştur. Sanal bir ortamda real bir üretimi yapmayı başarmıştır.

DEVAMINI OKU

Nasıl Çalışır?

Dünyada eşi benzeri olmayn bir sektöre öncülük eden lider bir kuruluştur. Sanal bir ortamda real bir üretimi yapmayı başarmıştır.

DEVAMINI OKU